Kuchár/ kuchárka

K + CH spol. s r.o.

Miesto práce
Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
1600 EUR v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v kuchyni, príprava raňajok, studená kuchyňa, šaláty

Práca v NEMECKU do horskej chaty na pozíciu pomocník -čka v kuchyni (raňajky, studená kuchyňa, šaláty a pod.) na nemeckú zmluvu, mesačný plat: 1.600,- € v čistom, ubytovanie a strava zdarma, 2x voľno do týždňa, nárok na nemecké rodinné prídavky, nárok na vrátenie časti daní a na platenú dovolenku, potrebná je čiastočná znalosť nemeckého jazyka, t.č. 0903/425879, e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

gastronómia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3097556  Dátum zverejnenia: 9.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 EUR v čistom