Krupiér/ka na Texas hold em poker

K-BET, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca krupiér/ky na Texas hold´em poker v nadštandartnej prevádzke v novootvorenom nákupnom centre BORY MALL a v centre BA-Alizé, s vysokým herným komfortom
- práca aj v noci

- práca pre nadnárodnú spoločnosť
- nadštandardné platové podmienky
- na pracovisku zdarma nealko, káva

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu na uvedený kontakt.

Vyhradzujeme si právo odpovedať len vyhovujúcim kanditátom.

Zaslaním Vášho životopisu nám súčasne dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z., O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax min. 2 mesiace
- podmienkou je ovládanie pravidiel hry Texas hold´em poker
- milé a príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- maximálne pracovné nasadenie
- komunikatívnosť

Spoločnosť KAJOT je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom, výrobou a prevádzkovaním sieti herní, kasín a pokerových klubov. Naše produkty a služby pôsobia v rôznych krajinách Európy, Afriky a Ázie. Našim cieľom je byť kvalitným partnerom a dodávateľom komplexných riešení v oblasti zábavného a herného priemyslu. Sústredíme sa na požiadavky náročných zákazníkov, sledujeme svetové trendy a aplikujeme ich do našich produktov.

Kto naozaj sme, čo robíme a ako to u nás vyzerá?
Pozrite si video:

Prajeme si, aby všetci zamestnanci a spolupracovníci zdieľali základné ľudské hodnoty, ako je úcta, poctivosť, tímová spolupráca a odhodlanie. Náš nábor je založený hlavne na týchto hodnotách, o ktorých sme presvedčení, že sú nevyhnutné pre úspešný dlhodobý rast a pokrok našej spoločnosti. Skúsený a cieľavedomý pracovný kolektív je to najcennejšie, čo máme.

www.kajot.cz
www.kajotintacto.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1907553  Dátum zverejnenia: 5.3.2015