Personalista / mzdár

K-BET, s. r. o.

Miesto práce
Staré Grunty 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za mzdovú agendu spoločnosti:
- zodpovednosť za správny a včasný výpočet miezd podľa platnej legislatívy a interných smerníc spoločnosti
- kontrola všetkých vstupných údajov potrebných pre spracovanie miezd zamestnancov
- príprava bankových platobných príkazov, komunikácia s bankou v prípade potreby
- príprava mesačných výkazov pre kontrolné úrady a komunikácia so štátnymi inštitúciami (daňový úrad, exekučný úrad, sociálne a zdravotné poisťovne, úrady práce,...)
- reportovanie - interné a externé; príprava pravidelných reportov podľa zadania; príprava štatistických reportov
- ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti
- príprava prehľadov a analýz podľa požiadaviek nadriadeného
- poradenstvo v mzdovej oblasti v prípade potreby
- personálna agenda spoločnosti vrátane spracovania pracovných zmlúv

- príjemné pracovné prostredie
- možnosť odborných školení a tréningov

Životopis posielajte mailom na uvedenú adresu. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzčov.
Znalosť cudzieho jazyka výhodou.

Pracovný pomer sa uzatvára na dobu určitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3-ročné skúsenosti v oblasti mzdového účtovníctva a personalistiky
- znalosť mzdovej, pracovno-právnej problematiky a skúsenosti v príslušnej legislatíve
- podvojné účtovníctvo výhodou
- výborný time-management a odolnosť voči stresu
- flexibilný, samostaný, zodpovendý a precízny typ človeka

Spoločnosť KAJOT je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom, výrobou a prevádzkovaním sieti herní, kasín a pokerových klubov. Naše produkty a služby pôsobia v rôznych krajinách Európy, Afriky a Ázie. Našim cieľom je byť kvalitným partnerom a dodávateľom komplexných riešení v oblasti zábavného a herného priemyslu. Sústredíme sa na požiadavky náročných zákazníkov, sledujeme svetové trendy a aplikujeme ich do našich produktov.

Kto naozaj sme, čo robíme a ako to u nás vyzerá?
Pozrite si video:

Prajeme si, aby všetci zamestnanci a spolupracovníci zdieľali základné ľudské hodnoty, ako je úcta, poctivosť, tímová spolupráca a odhodlanie. Náš nábor je založený hlavne na týchto hodnotách, o ktorých sme presvedčení, že sú nevyhnutné pre úspešný dlhodobý rast a pokrok našej spoločnosti. Skúsený a cieľavedomý pracovný kolektív je to najcennejšie, čo máme.

www.kajot.cz
www.kajotintacto.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1787103  Dátum zverejnenia: 24.2.2015