Administratívna pracovníčka

K-BET, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s obchodnými partnermi, s orgánmi štátnej správy
- práca s interným softwérom - nahadzovanie platieb z bankových výpisov, zápočtov a iných zmien podľa účtovníctva, zadávanie nových prevádzok a strojov, ...
- kontrola mesačných faktúr za nájom a odplaty, vyúčtovania, korekcie vyúčtovaní,...
- pravidelné aktualizovanie pohľadávok, urgencia platieb
- vyhotovenie reportov, podkladov pre účtovníctvo

Životopis s FOTOGRAFIOU posielajte mailom na uvedenú adresu.
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- výborný time-management a odolnosť voči stresu
- ekonomické a matematické myslenie
- flexibilný, samostaný, zodpovendý a precízny typ človeka
- základy práva
- základy účtovníctva - výhodou
- prax s mandátnymi zmluvami vítaná
- pozitívny vzťah k práci s počítačom a s interným softwérom

Spoločnosť KAJOT je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom, výrobou a prevádzkovaním sieti herní, kasín a pokerových klubov. Naše produkty a služby pôsobia v rôznych krajinách Európy, Afriky a Ázie. Našim cieľom je byť kvalitným partnerom a dodávateľom komplexných riešení v oblasti zábavného a herného priemyslu. Sústredíme sa na požiadavky náročných zákazníkov, sledujeme svetové trendy a aplikujeme ich do našich produktov.

Kto naozaj sme, čo robíme a ako to u nás vyzerá?
Pozrite si video:

Prajeme si, aby všetci zamestnanci a spolupracovníci zdieľali základné ľudské hodnoty, ako je úcta, poctivosť, tímová spolupráca a odhodlanie. Náš nábor je založený hlavne na týchto hodnotách, o ktorých sme presvedčení, že sú nevyhnutné pre úspešný dlhodobý rast a pokrok našej spoločnosti. Skúsený a cieľavedomý pracovný kolektív je to najcennejšie, čo máme.

www.kajot.cz
www.kajotintacto.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1727748  Dátum zverejnenia: 26.10.2015