HR Generalist

K.B. Systems s.r.o.

Staré Grunty, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností kandidáta, prináležia k nej aj kvartálne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme posilu, ktorá nám pomôže s implementáciou rôznych HR postupov. Niektoré máme už nastavené, niektoré aj rozbehnuté, ale výziev na teba stále čaká celkom dosť. Táto rola je síce projektová a krátkodobá počas materskej a rodičovskej dovolenky, no pri našom raste je tu možnosť, že sa spolupráca v prípade obojstranného záujmu predĺži na neurčito.

Čo budeš robiť?

  • Nastavovať odmeňovanie vo firme – snažíme sa benchmarkovať podľa trhu a naše mzdy vždy odrážajú reálny stav. Na to potrebujeme mať presne popísané naše interné pozície a podrobne poznať obsah práce našich kolegov.
  • Posúvať rozvojové aktivity – implementujeme kompetenčný model a spolupracujeme s našimi leadrami tak, aby bol náš rozvoj cielený, individuálny, no zároveň zladený s potrebami firmy.
  • Pracovať na onboardingu – chceme aby sa u nás každý cítil dobre a mal príjemný štart v novom prostredí.
  • Ladiť administratívne postupy – chceme aby všetky naše „papiere“ boli v súlade s legislatívou.
  • Koordinovať tím – náš tím je malý a na pomoc budeš mať pri sebe dve kolegyne, jednu v Bratislave a druhú v Banskej Bystrici.
  • Spolupracovať s vedením firmy na nastavovaní a udržiavaní firemnej kultúry tak, aby sa tu každý cítil dobre a bola v súlade s našimi hodnotami.

  • Príležitosť pracovať pre spoločnosť s globálnym dosahom.
  • Jedinečná firemná kultúra založená na dobrých vzťahoch a otvorenosti.
  • Kvartálne odmeny.
  • Možnosť príležitostnej práce z domu.
  • Možnosť preplatenia vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou.
  • Neobmedzené snacky na pracovisku na doplnenie energie.
  • Pravidelné teambuildingy kde budeš mať príležitosť spoznať všetkých kolegov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Máš skúsenosti s vedením projektov a implementáciou nových postupov vo firme. Je pre nás dôležité, aby sa veci hýbali a zlepšovali sme sa každý deň.
  • Máš presah do HR a poznáš procesy, ktoré pomáhajú otvorenej kultúre založenej na slobode a osobnej zodpovednosti.
  • Máš skúsenosti s koordináciou tímu a dokážeš poskytnúť správnu podporu, keď treba.

K.B. Systems, s.r.o. má za sebou desiatky úspešných projektov s globálnym dosahom. Jeden z našich klientov sa vďaka nášmu tímu za 7 rokov stal medzinárodne uznávanou autoritou v oblasti férového prístupu k hráčom a ich ochranou pred závislosťou od hazardu. Tento mimoriadne úspešný projekt si žiada čoraz vyššie nároky na ľudské zdroje a preto budeme náš tím opäť rozširovať.

K.B. Systems, s.r.o. has completed dozens of successful projects with a global reach. Thanks to our team, one of our clients has become an internationally recognized authority in the field of fair play and player protection against gambling addiction over the course of seven years. This exceptionally successful project demands increasingly higher human resource requirements, which is why we will be expanding our team again.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Bibiána Zemaniková
E-mail: poslať životopis
ID: 4836079  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac