Software Tester

K.B. Systems s.r.o.

Staré Grunty 16, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 600 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V snahe rozšíriť náš tím sme sa rozhodli nájsť šikovného a zanieteného testera s chuťou zapojiť sa do testovania nášho webového projektu, ktorý je denne navštevovaný tisíckami užívateľov. Ak ťa bavia technológie, si precízny a máš schopnosť identifikovať a opravovať chyby, neváhaj a pošli nám svoj životopis!

Čo ťa na tejto pozícii čaká?

  • Budeš samostatne pripravovať a vykonávať manuálne testy.
  • Na základe požiadaviek a špecifikácií budeš vytvárať testovacie scenáre.
  • Čaká ťa aj dokumentácia vykonaných testov.
  • Komunikácia a spolupráca s vývojovým tímom.
  • Budeš zaznamenávať a dokumentovať chyby v nástroji JIRA podľa testovacej stratégie.

  • Príležitosť pracovať na projektoch s globálnym dosahom.
  • Jedinečná firemná kultúra založená na dobrých vzťahoch a otvorenosti.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Kvartálne odmeny.
  • Možnosť príležitostnej práce z domu.
  • Možnosť preplatenia vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou.
  • Neobmedzené snacky na pracovisku na doplnenie energie.
  • Pravidelné teambuildingy kde budeš mať príležitosť spoznať všetkých kolegov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Zmysel pre detail
  • Znalosť testovacích metód a nástrojov
  • Logické a analytické myslenie
  • Schopnosť nájsť a vyriešiť problém

K.B. Systems, s.r.o. má za sebou desiatky úspešných projektov s globálnym dosahom. Jeden z našich klientov sa vďaka nášmu tímu za 7 rokov stal medzinárodne uznávanou autoritou v oblasti férového prístupu k hráčom a ich ochranou pred závislosťou od hazardu. Tento mimoriadne úspešný projekt si žiada čoraz vyššie nároky na ľudské zdroje a preto budeme náš tím opäť rozširovať.

K.B. Systems, s.r.o. has completed dozens of successful projects with a global reach. Thanks to our team, one of our clients has become an internationally recognized authority in the field of fair play and player protection against gambling addiction over the course of seven years. This exceptionally successful project demands increasingly higher human resource requirements, which is why we will be expanding our team again.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Hlúbiková
E-mail: poslať životopis
ID: 4804750  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac