Vedúci predaja pre predajňu JYSK Rimavská Sobota

JYSK s.r.o.

Miesto práce
P. Hostinského 5, Rimavská Sobota
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo sa pridať k nám?

Pretože ako vedúci predaja, ktorý je zástupcom manažéra predajne môžete každý deň ukázať to najlepšie, čo vo Vás je.
Pretože máte radi predaj a snažíte sa byť stále lepší v kontakte so zákazníkom. Chcete byť skvelý obchodník a dobrý kolega.
Baví Vás hľadať cestu, ako zlepšiť predaj a predajné štandardy a ako zvýšiť spokojnosť zákazníkov.

Aké úlohy môžete očakávať? Čo na Vás čaká každý deň?
- Ako ten, kto ponesie plnú zodpovednosť za predaj, musíte zaistiť, aby boli predajňa aj zamestnanci vždy pripravení pre zákazníkov.
- Podieľate sa na objednávaní a príjme tovaru, organizovaní pravidelných inventúr, riadení skladových zásob
- Budete zodpovedný za plánovanie zmien a profesný rozvoj zamestnancov.
- Budete trvale dobrým príkladom hodnôt JYSKu: kupec, kolega a kultúra firmy.
- Budete sa podieľať na zaškoľovaní, tréningu a rozvoji svojho tímu.
- Budete asistovať svojmu tímu pri všetkých ďalších úlohách, ako je obsluha zákazníkov, práca v sklade, doplňovanie regálov, práca na pokladni, upratovanie predajne a objednávanie tovaru.

Chceli by ste sa stať členom spoločnosti, ktorá trvalo školí a rozvíja svojich zamestnancov po všetkých stránkach? Spoločnosti, pre ktorú je cťou rozvíjať svojich manažérov? Ponúkame Vám atraktívny bonusový systém a zamestnaneckú zľavu na nákup tovaru.

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, kliknite na ikonu Poslať životopis, zaregistrujte sa na našich stránkach a pripojte štruktúrovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Ako môžete každý deň niečo zmeniť k lepšiemu?
- Budete navyšovať predaj tým, že zákazníkom poskytnete skvelý zákaznícky servis.
- Využívate potenciál, ktorý má Váš tím. Bez problémov komunikujete s kolegami aj so zákazníkmi.
- Rušné dni s množstvom najrôznejších úloh Vás skutočne motivujú. V neprítomnosti manažéra predajne radi preberáte zodpovednosť za jej chod.
- Ste dôležitým členom tímu. Baví Vás spoločne prekonávať očakávania zákazníkov aj predajné ciele.
- Máte MINIMÁLNE ROČNÚ skúsenosť s vedením aspoň malého kolektívu zamestnancov v maloobchode

Prvú predajňu JYSKu otvoril obchodník Lars Larsen v roku 1979. Odvtedy sa spoločnosť rozrástla do medzinárodného
koncernu a dnes má viac než 2500 obchodov v 38 krajinách sveta a približne 19.500 zamestnancov. Cieľom spoločnosti je
prinášat dobrú ponuku pre každého a mať zastúpenie po celom svete. Vlastníkom spoločnosti je stále Lars Larsen a ročný
obrat reťazca je približne 2,6 mld €.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JYSK s.r.o.
Novodvorská 1062
142 00 Praha 4
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Jarmila Dovalova
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2726035   Dátum zverejnenia: 15.9.2016