Predajný asistent so zodpovednosťou za sklad (vedúci skladu) pre JYSK Trnava

JYSK s.r.o.

Miesto práce
Nová ulica 9, Trnava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou; mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo sa pridať k nám?
JYSK je spoľahlivá spoločnosť, ktorá odmeňuje usilovnú prácu a dobrého obchodného ducha.

Ako vedúci skladu prispievate k dielu tým, že optimálne vediete sklad a s hrdosťou našim zákazníkom poskytujete na predajni prvotriedny servis. Nemáte vlastných podriadených. Pri príjme tovaru (1-krát týždenne) a práci v sklade spolupracujete s ostatnými predajnými asistentmi, ktorých pri tom riadite.

Aké úlohy môžete očakávať? Čo na Vás bude čakať každý deň?

• S úsmevom sa venujete zákazníkom a prejavujete záujem o ich potreby.
• Staráte sa, aby boli regály vždy doplnené a tovar dostupný. S ostatnými kolegami sa striedate pri práci na pokladni.
• Zaisťujete správny príjem a výdaj tovaru. Efektívne využívate kapacitu skladových priestorov.
• Ste zodpovedný za to, aby bol sklad vždy uprataný, bezpečný a ľahko prístupný. Naučíte svojich kolegov, ako tento stav udržiavať.

Chceli by ste sa stať členom spoločnosti, ktorá trvalo školí a rozvíja svojich zamestnancov po všetkých stránkach? Spoločnosti, pre ktorú je cťou rozvíjať svojich manažérov? Ponúkame Vám atraktívny bonusový systém, zamestnaneckú zľavu na nákup tovaru a po dvoch rokoch 5 týždňov dovolenky bez ohľadu na dosiahnutý vek.

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, kliknite na ikonu Poslať životopis, zaregistrujte sa do nášho systému a pripojte svoj štruktúrovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

práca v sklade
1

Ako môžete každý deň niečo zmeniť k lepšiemu?

• Nevadí Vám náročná fyzická práca a máte skúsenosť s prácou v sklade.
• Ste k dispozícii zákazníkom aj svojim kolegom, ste v kontakte s nimi a ste ochotný a nápomocný.
• Ste hrdý na to, že nesiete každodennú zodpovednosť za to, že Vy aj Vaši kolegovia dodržiavate skladový koncept, pravidlá bezpečnosti a pracovné predpisy.
• Ste obchodník a tímový hráč. Dobrý deň je pre Vás ten, keď je v sklade čisto, bezpečno a poriadok a kolegovia aj zákazníci sú s Vašou prácou spokojní.

Prvú predajňu JYSKu otvoril obchodník Lars Larsen v roku 1979. Odvtedy sa spoločnosť rozrástla do medzinárodného
koncernu a dnes má viac než 2500 obchodov v 38 krajinách sveta a približne 19.500 zamestnancov. Cieľom spoločnosti je
prinášat dobrú ponuku pre každého a mať zastúpenie po celom svete. Vlastníkom spoločnosti je stále Lars Larsen a ročný
obrat reťazca je približne 2,6 mld €.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JYSK s.r.o.
Novodvorská 1062
142 00 Praha 4
Česká republika
ID: 2650670   Dátum zverejnenia: 27.10.2016