Manažér predajne JYSK Bratislava v zácviku

JYSK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou.
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu pokračujúcej expanzie hľadáme manažérov predajne v zácviku (store management trainees) pre naše súčasné aj budúce bratislavské predajne. Po nástupe absolvujete niekoľkomesačný intenzívny zácvik a následne prevezmete predajňu na pozícii manažéra, prípadne vedúceho predaja (jeho zástupcu).

Prečo sa pridať k nám?

Pretože ako manažér predajne môžete každý deň ukázať to najlepšie, čo vo Vás je.
My v JYSKu veríme, že dobrý predaj a služby sú založené na osobných hodnotách.
Preto sa naši vedúci pracovníci vždy snažia byť dobrými obchodníkmi a dobrými kolegami. Spolu so svojím tímom vždy hľadajú spôsob, ako zvýšiť obrat predajne, ako zefektívniť každodenné operácie, zvýšiť výkon zamestnancov a rozvíjať zamestnanca.

Aké úlohy môžete očakávať? Čo na Vás bude čakať každý deň?
• Ako ten, kto ponesie plnú zodpovednosť za svoju predajňu, budete ručiť za kvalitu predaja i zákazníckeho servisu.
• Pôjdete svojmu tímu príkladom a dostanete z neho to najlepšie. Naučíte sa nové veci o vedení ľudí, predaji, aj o sebe samom.
• Budete sa zaoberať úlohami ako je plánovanie, určovanie priorít a vedenie zamestancov.
• Zabezpečíte, že sa Vy aj Váš tím budete riadiť konceptom JYSKu – zaručíte dostupnosť tovaru a kompetentných a ochotných zamestnancov.
• Budete trvale dobrým príkladom hodnôt JYSKu: kupec, kolega a kultúra firmy.
• Budete asistovať svojmu tímu pri všetkých ďalších úlohách ako je obsluha zákazníkov, práca v sklade, doplňovanie regálov, práca na pokladni, upratovanie predajne a objednávanie tovaru.

Chceli by ste sa stať členom spoločnosti, ktorá trvalo školí a rozvíja svojich zamestnancov po všetkých stránkach? Spoločnosti, pre ktorú je cťou rozvíjať svojich manažérov? Ponúkame Vám atraktívny bonusový systém, zamestnaneckú zľavu na nákup tovaru a po dvoch rokoch 5 týždňov dovolenky bez ohľadu na dosiahnutý vek.

V prípade záujmu kliknite na ikonu Poslať životopis, zaregistrujte sa na našich stránkach a pripojte svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

Ako môžete každý deň niečo zmeniť k lepšiemu?
• Rád si vyhrniete rukávy a pustíte sa do práce.
• Budete navyšovať predaj tým, že zákazníkom poskytnete skvelý zákaznícky servis.
• Budete dosahovať ciele tým, že budete mať prehľad a budete proaktívny a rozhodný.
• Využívate potenciál, ktorý má Váš tím. Bez problémov komunikujete s kolegami aj so zákazníkmi.
• Ste dobrý v plánovaní, určovaní priorít a máte pod kontrolou rozpočet, ciele, aj náklady.
• Ste schopný vidieť veci v širších súvislostiach, ale nestrácate zmysel pre detail.
• Máte minimálne ročnú skúsenosť s vedením aspoň malého kolektívu zamestnancov v maloobchode.

Prvú predajňu JYSKu otvoril obchodník Lars Larsen v roku 1979. Odvtedy sa spoločnosť rozrástla do medzinárodného
koncernu a dnes má viac než 2500 obchodov v 38 krajinách sveta a približne 19.500 zamestnancov. Cieľom spoločnosti je
prinášat dobrú ponuku pre každého a mať zastúpenie po celom svete. Vlastníkom spoločnosti je stále Lars Larsen a ročný
obrat reťazca je približne 2,6 mld €.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JYSK s.r.o.
Novodvorská 1062
142 00 Praha 4
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Jarmila Dovalova
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2123592   Dátum zverejnenia: 16.9.2016