Predajný asistent pre JYSK Nitra

JYSK s.r.o.

Miesto práce
Akademická 1A, Centro Nitra
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo sa pridať k nám?
JYSK je spoľahlivá spoločnosť, ktorá odmeňuje tvrdú prácu a dobrého obchodného ducha.
Naši zákazníci oceňujú našu kompetentnosť, ochotu a našu dobrú ponuku. Ako predajný asistent budete mať možnosť poskytovať im to.

Aké úlohy môžete očakávať? Čo na Vás bude čakať každý deň?
- S úsmevom sa venujete zákazníkom a prejavujete záujem o ich potreby.
- So zákazníkmi sa vítate a lúčite pozdravom na predajnej ploche, a tiež pri práci na pokladni.
- Staráte sa, aby boli regály vždy doplnené, tovar dostupný a označený správnou cenou.
- Ste dôležitým členom činorodého, usilovne pracujúceho tímu, v ktorom pomáhate kolegom s mnohými ďalšími úlohami, ako je príjem tovaru, práca na pokladni a objednávanie tovaru.

Ponúkame Vám atraktívny bonusový systém, zamestnaneckú zľavu na nákup tovaru a po dvoch rokoch 5 týždňov dovolenky bez ohľadu na dosiahnutý vek.

V prípade záujmu kliknite na ikonu Poslať životopis, zaregistrujte sa na našich stránkach a pripojte svoj štruktúrovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ako môžete každý deň zmeniť niečo k lepšiemu?
- Skvelý zákaznícky servis je pre Vás samozrejmosťou.
- Ste našim zákazníkom k dispozícii a pri ich obsluhe ste ochotný, nápomocný a komunikatívny.
- Nevadí Vám fyzická práca v sklade, kde niektoré výrobky vážia až 50 kg.
- Vyhovuje Vám dynamika a rôznorodosť tejto práce. Zvládate situácie, keď chce niekoľko zákazníkov naraz Vašu pomoc.
- Rád predávate a ku každému zákazníkovi pristupujete individuálne. Snažíte sa preto tiež odporučiť doplnkový predaj, aby ste uspokojili ich potreby.
- Ste obchodník a týmový hráč. Dobrý deň je pre Vás ten, keď viete, že zákazníci boli spokojní, predaje boli dobré a Vy ste strávili príjemný čas so svojimi kolegami.
- Ste ochotný pracovať aj cez víkend a s nepravidelnou pracovnou dobou.

Prvú predajňu JYSKu otvoril obchodník Lars Larsen v roku 1979. Odvtedy sa spoločnosť rozrástla do medzinárodného
koncernu a dnes má viac než 2500 obchodov v 38 krajinách sveta a približne 19.500 zamestnancov. Cieľom spoločnosti je
prinášat dobrú ponuku pre každého a mať zastúpenie po celom svete. Vlastníkom spoločnosti je stále Lars Larsen a ročný
obrat reťazca je približne 2,6 mld €.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JYSK s.r.o.
Novodvorská 1062
142 00 Praha 4
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Jarmila Dovalova
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2116510   Dátum zverejnenia: 8.12.2016