Marketing Manager

JVS Group s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- Rozvoj marketingových stratégií s orientáciou na nové média
- Plánovanie kampaní (internet, sociálne siete)
- Zabezpečenie obsahovej a designovej správy webových stránok spoločnosti
- Kompletný marketing sociálnych sietí
- Monitoring reklamného plnenia
- Monitoring, prieskum trhu

Požadujeme:
- VŠ vzdelanie
- Dobrú znalosť mediálneho prostredia
- Výbornú znalosť práce na PC (Excel, Word, Power Point)
- Pokročilú znalosť AJ
- Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- Samostatnosť, zodpovednosť
- Proaktívny prístup a nadšenie ku zverenej práci
- Flexibilita a time management
- Vodičský preukaz skupiny B výhodou
- Osobné skúsenosti v komunikácii s novinármi, prípadne vlastné kontakty výhodou

Ponúkame: rôznorodú prácu na zaujímavých projektoch, priateľskú atmosféru, mladý kolektív, priestor pre osobný rast, odpovedajúce finančné ohodnotenie, zázemie stabilnej spoločnosti

Nástup: možný ihneď

V prípade Vašho záujmu o vyššie uvedenú pozíciu, nám zašlite Váš životopis a fotografiu s motivačným listom.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2679605  Dátum zverejnenia: 5.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.