Potrubár (metóda TIG)

JUTECH, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Švédsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.10.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme potrubárov pre prácu vo Švédsku(výstavba kotla). Ubytovanie aj cesta v našej réžii, 18eur/hod. Práca na 8 mesiacov, turnusy mesiac v robote dva, tri týždne doma (je možné sa aj dohodnúť).

Ponúkame prácu do Mníchova, výstavba kotla, jazykové znalosti: základy nemeckého jazyka sú výhodou.
Tig argon: 17eur/h po mesiaci je možné zvýšenie platu (ubytovanie hradené)
Farmácia mliekarne: 20/21eur/h ubytovanie si hradia sami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:

-čítanie a orientácia v izometrických výkresoch

-preukázateľná prax v ustavovaní potrubia (čierny, nerez)

-jazyk: nieje nutný ale určite je výhodou

-platný certifikát na Tig zváranie potrubí: čierny, inox...

Osobnostné predpoklady:

-samostatný, spoľahlivý, precízny, ochotný sa učiť novým veciam

Firma zaoberajúca sa prácou v Nemecku, Švédsku v oblasti strojníctva, stavebníctva, zváračských prác...

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1607150  Dátum zverejnenia: 29.9.2015