Prípravár stavebnej výroby

JUNIK S&J, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000 -1200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava stavebnej výroby
kreslenie detailov a kladačských plánov
zabezpečovanie mechanizácie, objednávok materiálov a tendrovanie dodávateľov
preverovanie vlastností materiálov, požiarna odolnosti, statiky
objednávky spojovacieho materiálu, vypracovanie kotevných plánov
objednávky klampiarskych prvkov a kreslenie výrobnej dokumentácie
vypracovávanie rozpočtu realizácie a prepočet výkazu a výmeru

práca v mladom kolektíve
práca v dynamicky sa rozvíjajúcej perspektívnej firme so stabilným postavením na trhu
služobný telefón
notebook
možnosť vzdelávania
možnosť sebarealizácie
teambuildingové akcie do zahraničia
13. -ty plat pri náraste obratu, medziročný nárast mzdy za vernosť firme, odmena za produktivitu, odmena za ziskanie nového subdodávateľa

Výberové konanie pozostáva z dvoch výberových kôl, pre zaradenie je potrebné zaslať spoločnosti životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov.
V rámci prvého kola budú oslovení vybraní uchádzači kontaktovaní mailom a pozvaní do druhého kola, ktoré prebehne formou osobného pohovoru s konateľom spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívna osobnosť
flexibilita
pozitívne myslenie
chuť pracovať sám na sebe a rozvíjať sa
schopnosť vytvárať systémy
odolnosť voči stresu

Účelom firmy JUNIK S&J s.r.o. je zhotovovať rýchlo a kvalitne strechy a opláštenia priemyselných, obchodných alebo skladových hál. Firma disponuje technológiou s 15 ročnou tradíciou a množstvom kvalitných referencií. . www.juniksj.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2884572  Dátum zverejnenia: 1.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 -1200 €