Copywriter / Ideamaker

JUMPCAT creative, s. r. o.

Miesto práce
Martinengova 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1000-2000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

"Posiaľ sme považovali slová osebe a vystavili, ako sa tvoria a tým samým význam v nich utvorený, podľa tohoto významu potom rozvrhli sme ich na rozličné rady i rozložili v týchto radoch podľa významu a zvláštnej ich podoby osobitne, považovali sme teda hmotu i ducha slov v staní ich osobitnom, samostatnom. Slová ale, majúc, pravda, v stave tomto platnosť veľkú, predsa z neho do iného prejsť musia, aby prišli k svojmu určeniu.”

Štúr to dal na pána. Ak rozumieš jeho slovám, máš svoje nápady a si dnešný, zavítaj k nám na hradný kopec. Predtým ale pošli portfólio s tým najlepším a pár duchaplných slov, nech vieme, čo si zač :)

... predsa, do iného prejsť musia, aby prišli k svojmu určeniu.

- tvorba kreatívnych konceptov, reklamných textov, idei
- príprava klientskych komunikačných konceptov a kampaní
- tvorba content marketingu
- sledovanie marketingového segmentu a trendov v online prostredí
- návrh a participácia na realizácii online videí
- spolupráca so zložkami tvoríveho a výrobného tímu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

reklama, umenie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Mac OS - Základy
Microsoft Windows - Základy

Počet rokov praxe

3

Sme Jumpcat. Prenajímame filmovú techniku. Na realizáciu nápadov máme k dispozícií aj filmové štúdio. To čo robíme nás baví, preto rastieme a rozširujeme náš tím o nových šikovných a skúsených kolegov. Vysokozdvižný vozík nemáme a monterky sa u nás nenosia. Za to máme kávu zadarmo a príjemné prostredie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3037277  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-2000€