Logo JUMP soft a.s.

DevOPS Engineer

JUMP soft a.s.

Landererova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiac* Pri ponúkanom plate zvážime na pohovore Tvoju senioritu, skúsenosti a schopnosti. Chceme odmeňovať spravodlivo, podľa Tvojho prínosu pre našu firmu. Ponúkané minimum je pre uchádzačov s minimálnymi skúsenosťami v danej seniorite. Pri kandidátoch s väčším množstvom skúseností a väčšou praxou ponúkame aj vyššiu základnú zložku platu (+ motivačné odmeny....). Pri živnostníkoch je fakturovaná odmena na základe dodanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​„Robíme veci inak ako ostatní“ - to si už určite počul veľakrát. Príď preto radšej osobne a zaži kultúru mladej firmy s inšpiratívnou víziou, v ktorej dbáme v prvom rade o to, aby si sa u nás vždy cítil dobre a mohol sa realizovať. Chceš mať voľnú ruku pri výbere technológií? Máš rád výzvy a baví ťa riešiť problémy rýchlo a agilne? Rád prinášaš nové riešenia a máš chuť veci neustále vylepšovať? Hľadáme skúseného a zodpovedného Medior/Senior DevOPS-áka do nášho teamu ktorý bude mať na starosti:​

  • DevOps s dôrazom na automatizáciu release managementu (Gitlab CI, Kubernetes, HELM, Docker, Maven)

  • administrácia Linux serverov na pokročilej úrovni

  • administrácia SQL databáz, prevažne PostgreSQL

  • prevádzka a monitoring webových aplikácia

  • administrácia aplikácií v cloude(GCP, AWS)

Hľadáme skúseného administrátora, ktorý si rovnako ako s jadrom OS rozumie aj s ľuďmi. Ak ti vyhovuje moderné prostredie, veľká flexibilita a sloboda v práci, budeš sa tu cítiť ako doma. Základom práce je aktívna účasť pri vývoji aplikácii z pozície skúseného DevOPS-áka - vytvoriť bezproblémové prostredie pre release management a produkčný beh aplikácii. Mal by si teda ovládať  niekoľko štandardných technológií a programov:

  • Linux na pokročilej úrovni

  • Mať praktické skúsenosti s Docker, Kubernetes, HELM

  • Zvládnuť prácu s GIT/Gitlab CI/CD

  • Prehľad v prostredí AWS, GCP

  • PostgreSQL, MariaDB a výhodou sú skúsenosti s MS SQL

  • Skúsenosti s Grafana, Prometheus, RabbitMQ, Apache Kafka sú výhodou

  • Windows Server na úrovni aspoň základnej konfigurácie a dobrého všeobecného prehľadu

  • JAVA aplikačné servery, prevažne Tomcata WildFly

  • Nginx,HAProxy

Okrem technologických skúseností hľadáme aj fajn kolegu, ktorý zapadne do nášho kolektívu. Hľadáme osobnosť, ktorá je do veľkej miery samostatná, otvorená novým technológiám a chce sa posúvať ďalej.

Snažíme sa aby sa u nás všetci cítili komfortne a mali k dispozícii všetko, čo potrebujú. Naším cieľom je pripraviť každému moderné a inšpiratívne pracovné miesto, kde sa dobre pracuje. Pracujeme v malých agilných tímoch zameraných na výsledky. Čo sú výhody, ktoré ti ponúkame?

  • Sickdays

  • Narodeninové voľno

  • Karta Multisport

  • Možnosť čiastočného HO

  • Pravidelné teambuildingy a firemné raňajky

  • Dlhodobá spolupráca

  • Profesionálne pracovné prostredie so vzájomnou dôverou

  • Práca na zaujímavých IT projektov

  • Internú vzdelávaciu akadémiu, kde diskutujeme o nových IT trendoch

  • Kvalitná analytická, programátorská a manažérska podpora

  • Možnosť učiť sa od skúsených kolegov

  • Dodatočné vzdelávanie v danom obore (školenia, certifikáty)

  • Možnosť kariérneho rastu

  • Moderné priestory v novom bratislavskom downtown-e

  • Dobrá káva, fit zóna a nádherný výhľad na Bratislavu

  • Super kolegov :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

3

Vznikli sme v roku 2010 ako nekonvenčný technologický start-up, vyvíjajúci softvér na mieru. Vďaka tímu nadšencov sa nám za niekoľko rokov podarilo vybudovať úspešný softvérový dom, kde nás spolupracuje viac ako 50. Zameriavame sa na databázové, transakčné a business intelligence riešenia v cloude. JUMP soft budujeme ako firmu s priateľskou a otvorenou kultúrou, na princípoch profesionality, slobody a zodpovednosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Čipkárová
E-mail: poslať životopis
ID: 4821925  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac