Obchodný zástupca prémiovej kávovej spoločnosti Julius Meinl

Julius Meinl Coffee Intl., a. s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiaczákladný plat 750, pohyblivá zložka 750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového flexibilného kolegu na pozíciu obchodný zástupca pre západné Slovensko, ktorý dokáže robiť niekoľko vecí súčasne.
Tvojou úlohou bude starostlivosť o existujúcich klientov - zbieranie objednávok a závozy tovaru do kaviarní, hotelov a reštaurácií, kontrola kvality na prevádzkach, rozširovanie portfólia u zákazníkov.
Mal by si byť spoľahlivý, komunikatívny, nebáť sa výziev.
Znalosť prípravy espressa, kávových drinkov je výhodou. Preferujeme kandidátov so skúsenosťami z oblasti obchodu a gastronómie.
Ak ťa naša ponuka oslovila a myslíš si, že budeš pre náš tím prínosom, kontaktuj nás!

Zázemie v nadnárodnej, stabilnej, expandujúcej spoločnosti
- motivačné mzdové ohodnotenie
- možnosti vzdelávania
- Služobný telefón
- Možnosť karierného rastu

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vhodných adeptov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, gastronómia, káva, čaj

Vodičský preukaz

B

Sme kľúčový hráč v oblasti prémiového kávového biznisu v rámci Slovenska, ale aj celosvetovo. Máme viac ako 160 ročnú skúsenosť s pražením kávy a našou misiou je šíriť viedenskú kaviarenskú kultúru do celého sveta.
Julius Meinl – Pretože na okamihoch záleží.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3149172  Dátum zverejnenia: 6.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac