Servisný technik na opravu espresso kávovarov

Julius Meinl Coffee Intl., a. s.

Miesto práce
Pribinova 25, Prešov, Košice
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Oprava, servis a údržba kávových technológií
• Vykonávanie pravidelných, záručných a pozáručných opráv zariadení (kávovarov)
• Diagnostika porúch, oprava elektrických, elektronických a mechanických častí
• Pravidelná starostlivosť a údržba kávovarov, kontrola stavu technológií umiestnených na prevádzkach
• Komunikácia so zákazníkom pri odstraňovaní porúch
• Zadávanie požiadaviek na oddelenie nákupu pri objednávaní náhradných dielov
• Zaškolenie personálu zákazníka na starostlivosť o technológie (hotely, reštaurácie, kaviarne, iné)

firemný mobil, notebook, flexibilný pracovný čas

V prvom kole budú na základe zaslaných životopisov vybraní a oslovení uchádzači spĺňajúci uvedené podmienky. Vybraným uchádzačom bude telefonicky alebo e-mailom ponúknutý termín druhého kola výberového konania.
Druhé kolo: osobný pohovor Košice/Prešov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, časová flexibilita, tímový hráč

Spoločnosť Julius Meinl bola založená vo Viedni roku 1862. Od svojho založenia prezentuje svet viedenskej kaviarenskej kultúry ponukou špičkových produktov pre prémiovú gastronómu ako je káva, čaje a doplnkový tovar pre hotely, kaviarne a reštaurácie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Julius Meinl Coffee Intl.,a. s.
Pribinova 25
810 11 Bratislava
ID: 2736873   Dátum zverejnenia: 26.9.2016