Manager, Obchodný zástupca, Asistent/ka, Anketár

Juliana Veselá

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Žilina, Martin, Kysucké Nové Mesto, Považská Bystrica, Trnava, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): 600 - 1800 EUR/mesiac
    Plat závisí od flexibility a komunikácie jednotlivca a od da
  • Termín nástupu: 01.01.2014
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Nemecká obchodná spoločnosť, obsadzuje pracovné pozície - manager,obchodný vedúci,asistent/ka,anketár (aj brigáda )
Spoločnosť zaoberajúca sa auditom zmlúv pre fyzické osoby a podnikateľské subjekty.Na základe auditu navrhujúca riešenia na realizáciu obchodných a osobných cieľov.
Komunikácia s obchodnými partnermi,komunikácia naobchodných stretnutiach,práca s PC,
Iné výhody
- Profesionálne zaškolenie ( externí a interní školitelia )
- Osobnostný rozvoj a kariérny rast
- Progresívne rastúce ohodnotenie
- Jedinečné know-how
- Certifikát CFC a CFM ( Univerzita v Sankt Gallene )
- Možnosť expanzie do 14 krajín EU
- Práca v mladom dynamickom tíme
- Managerské výhody
- Firemné dovolenky ,akcie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - základy alebo Anglický jazyk - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
- vodičský preukaz nie je podmienkou
- komunikatívní,flexibilní,bezúhonní,korektní,kreatívní,
- zmeniť životný štýl
- splniť si svoje sny a ciele
- patriť medzi špičky vo svojej profesii
- súťaživosť a mať chuť kariérne rásť
- pracovať v mladom tíme a pozitívnom prostredí
- zúčastňovať sa firmených akcii za odmenu

Nemecká obchodná spoločnosť pracujúca v oblasti ekonomiky a financíi.Na základe prieskumu trhu navrhuje riešenia pre jednotlivcov aj podnikateľské subjekty.Realizuje finančné stratégie na dosiahnutie obchodných a osobných cieľov.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a viac ako 800.tis. spokojných klientov,čo je možné na základe monitoringu fin.trhov spoločnosťou OVB Allfinanz Slovensko a.s.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia
Informácie o výberovom konaní
- v prípade záujmu životopisy zasielať na mail.

Podklady na personálny pohovor:
- profesný životopis
- kópia najvyššieho dosiahnutého vzdelania
- kópie certifikátov o školeniach,vzdelávaniach
Ľudovíta Štúra 825/6 Zobraziť na mape
013 03 Varín
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke