Sadrokartonista-Nemecko

JUKA stavby s.r.o.

Miesto práce
oblasť Durínsko, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených sadrokartonistov, alebo skúsených v obore. Miesto výkonu práce je Nemecko - presné mesto bude upresnené vybraným uchádzačom.

Znalosť nemeckého jazyka -pracovná nemčina

Platové podmienky: 13,- Eur hodina. Ubytovanie je zabezpečené a hradené, cestovné a stravné si hradí každý sám.

Náplň práce:
- suchá výstavba-sadrokarton

Turnusy sú štvortýždňové.

- zabezpečené a hradené ubytovanie
- náradie k dispozícii
- možnosť platového rastu
- možnosť zálohy po týždni
- včasné a rýchle vyplácanie faktúr
- práca dlhodobo
- zázemie v stabilnej spoločnosti

Žiadame uchádzačov, ktorí nemajú skúsenosti v danom obore, alebo nemajú prax v zahraničí, aby nás nekontaktovali.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pre našu spoločnosť JUKA stavby s.r.o. a JUKA Bau GmbH hľadáme stabilných, kreatívnych a komunikatívnych ľudí s ktorými sa môžeme ďalej rozvíjať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- prax ako sadrokartonista
- vyučený v obore , alebo dostatočne skúsený
- vlastné auto je výhodou
- schopnosť komunikovať v nemeckom jazyku
- zodpovednosť, samostatnosť, dochvíľnosť

JUKA Bau GmbH / Bau und Vermittlung/ je spoločnosť pôsobiaca najmä v oblasti stavebníctva na nemeckom trhu a vzhľadom na dobré vzťahy s obchodnými partnermi v Nemeckej republike rozvíjajúca sa aj v sprostredkovateľskej a developerskej činnosti. Bola založená spoločnosťou JUKA stavby s.r.o., ktorá je slovenská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom aj nemeckom trhu už viac ako 20 rokov, najmä v oblasti stavebníctva. Spoločnosť má dlhoročnú prax a skúsenosti v oblasti stavebného podnikania rôznych odvetví výstavby. Pre našu spoločnosť v Nemecku a našich partnerov hľadáme stabilných, kreatívnych a komunikatívnych ľudí s ktorými sa môžeme ďalej rozvíjať. Pre obe spoločnosti pracuje v súčastnosti viac ako 40 stabilných živnostníkov a 4 zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3144556  Dátum zverejnenia: 10.4.2018