Stavbári Nemecko - Sadrokarton

JUKA stavby s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
13.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
15-17,00 Eur/hod nettto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2-3 skúsených sadrokartonistov, alebo skúsených v obore. Miesto výkonu práce je Nemecko - presné mesto bude upresnené vybraným uchádzačom.

Znalosť nemeckého jazyka nemusí byť na komunikatívnej úrovni stačí sa vedieť dohovoriť pracovnou nemčinou.

Platové podmienky: 15- 17,00 Eur hodina. Ubytovanie je zabezpečené a hradené, cestovné a stravné si hradí každý sám.

Náplň práce:
- sadrokarton /steny, stropy/

Turnusy sú štvortýždňové.

- zabezpečené a hradené ubytovanie
- náradie k dispozícii
- možnosť platového rastu
- vyplatenie zálohy po dvoch odpracovaných týždňoch
- včasné a rýchle vyplácanie faktúr
- práca dlhodobo
- zázemie v stabilnej spoločnosti

Kontaktovať nás môžte telefonicky na telefónne číslo 0904398338 -pani Katarína Knap, alebo nám zasielajte životopisy v slovenskom jazyku na mailovú adresu [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- prax ako sadrokartonista
- vyučený v obore , alebo dostatočne skúsený
- vlastné auto je výhodou
- schopnosť komunikovať v nemeckom jazyku
- zodpovednosť, samostatnosť, dochvíľnosť

JUKA Bau GmbH / Bau und Vermittlung/ je spoločnosť pôsobiaca najmä v oblasti stavebníctva na nemeckom trhu a vzhľadom na dobré vzťahy s obchodnými partnermi v Nemeckej republike rozvíjajúca sa aj v sprostredkovateľskej a developerskej činnosti. Bola založená spoločnosťou JUKA stavby s.r.o., ktorá je slovenská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom aj nemeckom trhu už viac ako 20 rokov, najmä v oblasti stavebníctva. Spoločnosť má dlhoročnú prax a skúsenosti v oblasti stavebného podnikania rôznych odvetví výstavby. Pre našu spoločnosť v Nemecku a našich partnerov hľadáme stabilných, kreatívnych a komunikatívnych ľudí s ktorými sa môžeme ďalej rozvíjať. Pre obe spoločnosti pracuje v súčastnosti viac ako 40 stabilných živnostníkov a 4 zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2504517  Dátum zverejnenia: 5.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15-17,00 Eur/hod nettto