Farmaceut/ka

JUHAPHARM, s. r. o.

Miesto práce
Košice
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- expedovanie liekov na recept aj bez receptu,
- práce súvisiace s poskytovaním lekárenskej starostlivosti na uvedenej pozícii,
- v oblasti zákazníckeho servisu je komunikačným partnerom pre zákazníkov – vybavuje mailovú komunikáciu, telefonickú komunikácie ohľadom liekov na recept, správneho dávkovania, atď…
- plní všetky úlohy pre plynulý chod lekárne v súlade s platným prevádzkovým poriadkom lekárne

- zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborný a vysoko profesionálny prístup ku klientom
- schopnosť pracovať samostatne
- výborné komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- zodpovednosť a systematickosť
- plánovanie a organizácia práce na veľmi dobrej úrovni

Spoločnosť JUHAPHARM s.r.o. je tu pre každého, kto hľadá špičkové služby, najmodernejšie vybavenie prevádzok a spoluprácu špecializovaných lekárov a dermatokozmetičiek v oblasti estetickej medicíny a dermatokozmetiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JUHAPHARM s.r.o.
Myslavská 644/190/A
040 16 Košice
ID: 2761396   Dátum zverejnenia: 11.10.2016