Kozmetička Nitra

JUHAPHARM, s. r. o.

DERMACENTER, OC Galéria MLYNY, Štefánikova trieda 61, Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dermatokozmetické centrum DERMACENTER hľadá aktívnu, komunikatívnu a skúsenú kozmetičku pre prácu s klientmi a najmodernejšími dermatokozmetickými prístrojmi, zodpovednosť za prevádzku a predaj značkového kozmetického tovaru.

Ponúkame Vám mladé pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy:
- samostatný výkon práce
- garantovanú dlhodobú spoluprácu
- moderné a špičkové vybavenie
- kvalitné pracovné materiály
- školenie a zvyšovanie znalostí a zručností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kozmetička

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dosiahnuté stredoškolské vzdelanie s maturitou
- prax výhodou
- profesionálny prístup ku klientom a k riešeniu problémov
- bezúhonnosť, samostatnosť, lojalitu
- komunikatívnosť, flexibilitu
- príjemné vystupovanie
- človek s úctou k práci , ktorý chce byť členom najväčšieho dermatokozmetického centra na Slovensku

Spoločnosť JUHAPHARM, s.r.o. pôsobí v oblasti lekárenskej starostlivosti a estetickej medicíny. Je držiteľom Osvedčenia o spôsobilosti vykonávať výskum a vývoj a certifikátu ISO STN EN 9001:2016. JUHAPHARM, s.r.o. je súčasťou uznávaného klastra Cassovia Medi Valley a ako partner sa spolupodieľa na realizácii projektu OPENMED. (juhapharm.eu)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1882727  Dátum zverejnenia: 31.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou