Zamestnanec notárskeho úradu

JUDr. Ľubica Floriánová - Notársky úrad

Miesto práce
Hodžovo nám. 3, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Notársky úrad JUDr. Ľubice Floriánovej, Hodžovo nám. č. 3, Bratislava 1, tel./fax : 02/54433570, tel. 54630134, , e-mail : [email protected]

Pracovná náplň: Úlohy, ktoré sú predmetom notárskej činnosti (zákon Slovenskej národnej rady č. 323/1992 Zb. o notároch a notárskej činnosti v platnom znení – Notársky poriadok). Prípravné úkony a súvisiace administratívne úkony, predovšetkým osvedčovacia činnosť : osvedčovanie podpisov a listín.

Životopis s motivačným listom zasielajte na [email protected], fotografia je vítaná

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosti oblasti evidencie nehnuteľného majetku, zmluvná agenda.
Povahové vlastnosti:
spoľahlivosť, precíznosť, vytrvalosť, tímový duch, záujem sa zdokonaľovať,
predpoklady pre prácu s ľuďmi.

Notársky úrad sa nachádza v centre Bratislavy v Starom Meste, na Vysokej ul. 7, má troch až štyroch zamestnancov. Náplňou práce notárskeho úradu je najmä:
- osvedčovanie pravosti podpisov a listín,
- vydávanie výpisov z obchodného registra,
- spisovanie zmlúv (napr.: darovacie zmluvy, kúpne zmluvy),
- dedičské konania,
- spisovanie a vydávanie listín o právnych úkonoch ( exekučné tituly),
- osvedčovanie právne významných skutočností (valné zhromaždenia, priebeh žrebovania,
osvedčenie priebehu rôznych dejov, osvedčovanie dobrovoľných dražieb),
- konanie vo veciach notárskych úschov,
- úkony vo veciach notárskych centrálnych registrov a iné.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2622805  Dátum zverejnenia: 27.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou