Advokátsky koncipient/-ka

JUDr. Alžbeta BORIKOVÁ, advokátska kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Advokátsky koncipient - vypracovanie právnych rozborov, zmlúv, vyjadrení a podaní na súd, zastupovanie klientov pred súdmi a inými orgánmi, v rôznych oblastiach práva, najmä v oblasti poistného práva a náhrady škody.

Perspektíva profesionálneho rastu a dlhodobej spolupráce (aj po vykonaní advokátskych skúšok). Aktívna účasť na bežných i odborných činnostiach advokátskej kancelárie vrátane pojednávaní. Motivačné odmeňovanie.

Kontaktovať budeme iba uchádzačom spĺňajúcich stanovené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, ochota učiť sa, komunikatívnosť
- výborný písomný prejav
- aktívny šofér resp. ochota cestovať
- predošlá prax min. 6 mesiacov, prax ako advokátsky koncipient veľkou výhodou
- znalosť civilného práva (hmotného i procesného)

Advokátska kancelária

Dolné Rudiny 3
010 01 Žilina

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2574306   Dátum zverejnenia: 29.11.2016