Obchodný riaditeľ

JUBA, spol. s r.o.

RGB Radvaň Banská Bystrica, Zvolenská cesta 30, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a organizovanie činností celej spoločnosti s cieľmi dosiahnuť podnikateľské zámery
- tvorba dlhodobých a krátkodobých plánov činností
- riadenie finančných operácií spoločnosti
- tvorba a riadenie obchodnej a marketingovej stratégie spoločnosti
- implementácia a rozvoj obchodnej stratégie v záujme trvalého rastu a úspešného rozvoja spoločnosti
- reprezentácia spoločnosti na rokovaniach s obchodnými partnermi a ďalšími subjektmi
- monitoring a analýza trhu vývojových trendov a odbytových príležitostí
- riadenie procesu kvality práce, produktov a služieb
- vedenie a koordinácia zamestnancov, rozdeľovanie úloh a kontrola ich plnenia, motivovanie a hodnotenie zamestnancov
- vedenie administratívno-personálnych opatrení
- vedenie príslušnej prevádzkovej a technickej dokumentácie
- tvorba analýz a správ o priebehu a výsledkoch práce, navrhovanie doporučení
- stanovenie a implementácia interných smerníc pre oblasť obchodnej politiky spoločnosti

- dynamická práca
- možnosť sebarealizácie
- zaujímavé platové ohodnotenie

Žiadame uchádzačov, aby si v prípade záujmu poslali životopis na e-mail: [email protected] a [email protected]
Ako predmet správy uveďte názov pozície, o ktorú majú záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Expert
Personalistika - Expert
Strojopis - Expert
Microsoft Windows - Expert
OMEGA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- schopnosť prijať zodpovednosť
- predstavivosť na procesy a udalosti
- samostatné myslenie
- rozhodnosť
- organizačné a komunikačné schopnosti
- schopnosť pracovať v tíme
- presnosť, precíznosť
- flexibilita

Spoločnosť zameraná na obchod v oblasti laminátových, drevených, vinylových, korkových podláh, interiérových dverí a doplnkov s 23 ročnou tradíciou a viac ako 1000 klientmi s dlhoročnými vzťahmi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1603574  Dátum zverejnenia: 1.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1500 EUR/mesiac