Sales representative

JTrading s.r.o.

Piešťany, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
26.10.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Identifikácia teritória pre predaj a distribúciu športovej módy
Získavanie nových zákazníkov a partnerov prostredníctvom aktívneho oslovovania a systematickej práce
Dosiahnutie stanoveného predaja a distribučných cieľov
Úspešné riadenie vzťahov so zákazníkmi
Zvýšenie podielu na trhu a vytvárať podmienky pre rast predaja
Nepretržité sledovanie trhu a konkurencie
Hlásenia

Výberove konanie bude trojkolove. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybratých uchádzačov o danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

business

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Dynamics NAV - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
Min. bakalársky titul v odbore Business alebo v podobnom odbore
výhoda je 2-5 rokov príslušnej obchodnej praxe v oblasti športového odvetvia
Skúsenosti so získavaním a starostlivosťou o zákazníkov
Dobrá znalosť športovej distribúcie na území Slovenska
Znalosť tenisu a ostatných športov a súvisiacej športovej módy
Platný vodičský preukaz
Chuť cestovať

Spoločnosť s maloobchodnými prevádzkami (Bratislava, Trnava, Piešťany) s dámskou módou zastupujúca zahraničné módné značky pre SLOVENSKO.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2275372  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou