Pracovník strážnej služby

JSB spol. s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
3 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bezpečnostná agentúra JSB spol. s.r.o. zamestná osoby na stráženie v obchodných prevádzkach s textilom (značkové predajne).

odmeny za výkon práce
možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu zašlite svoj životopis s kontaktnými údajmi na Vás. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, ale spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

SBS

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca vhodná pre študenta Vysokej školy bezpečnostného manažérstva
- záujemcovia musia spĺňať štandardné kritériá pre prácu v SBS
- preukaz spôsobilosti (S alebo P) je PODMIENKOU
- odpis z registra trestov, lekársky posudok, čestné vyhlásenie,
- doterajšia prax v oblasti strážnej služby je výhodou
- predchádzajúca prax v ozbrojených silách a polícii je vítaná

Firma JSB spol. s.r.o. je súkromná bezpečnostná agentúra, ktorá zabezpečuje ochranu majetku a osôb na území Slovenskej republiky. Je držiteľom licencie na druh bezpečnostnej služby - strážna služba.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Holešovská 30
951 93 Topoľčianky

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1812197   Dátum zverejnenia: 22.11.2016