Pracovník strážnej služby

JSB spol. s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Trnava, Žilina, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
2,80 - 3,20 v ČISTOM na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon fyzickej ochrany na prevádzkach v nákupných centrách
- ochranu objektu, majetku klienta

Hľadáme spoľahlivých pracovníkov SBS do obchodov s textilom v nákupných centrách. Platové podmienky: 2,80 - 3,20 Eura v čistom na hodinu podľa miesta výkonu práce.
Ponúkame seriózny prístup, pravidelné vyplácanie mzdy a odmieňovanie za záchyty. V prípade záujmu prosím kontaktujte manažéra na tel. č. 0911 999 862.

- trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- pravidelný stabilný príjem
- možnosť kariérneho rastu
- príjemné pracovné prostredie
- práca len cez deň
- odmeny za výkon práce

Osobný pohovor si môžte telefonicky dohodnúť v pracovné dni od 9:00 - 16:00 na telefónnom čísle:
0911 999 862

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

SBS

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujemcovia musia spĺňať štandardné kritériá pre prácu v SBS
- preukaz spôsobilosti (S alebo P) je PODMIENKOU
- odpis z registra trestov, lekársky posudok, čestné vyhlásenie, ...
- doterajšia prax v oblasti strážnej služby je výhodou
- predchádzajúca prax v ozbrojených silách a polícii je vítaná

Firma JSB spol. s.r.o. je súkromná bezpečnostná agentúra, ktorá zabezpečuje ochranu majetku a osôb na území Slovenskej republiky. Je držiteľom licencie na druh bezpečnostnej služby - strážna služba.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Holešovská 30
95193 Topoľčianky

Kontakt

ID: 1767424   Dátum zverejnenia: 18.4.2017