Logo JS&LT s.r.o.

Asistenka predaja, referent eshopu Magentamoda.sk / 20-30hod.týždenne

JS&LT s.r.o.

Miesto práce
Žriedlová 11, 040 01 Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiaczákladná mzda + odmeny z predaja + osobné ohodnotenie pri splnení mesačného plánu (po skúšobnej dobe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za prevádzku, tovar a hotovosť v pokladni
- aktívny predaj a poradenstvo zákazníkom
- aranžovanie výkladu, udržiavanie čistoty na prevádzke
- budovanie vzťahu a komunikácia so zákazníkmi
- inventarizácia tovaru, reporting
- komplexné zabezpečenie plynulého fungovania e-shopu
- zákaznícky servis - poradenstvo, vybavovanie reklamácií

(PRACOVNÁ DOBA je pohyblivá 20-30hod.týždenne

PONDELOK - PIATOK  9:00-18:00

SOBOTA 10:00-14:00)

- stravné, variabilná zložka po skúšobnej dobe

- príjemné pracovné prostredie

- zamestnanecké zľavy na značkové oblečenie

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Uprednostníme nefajčiara.
Prosíme priložiť aktuálnu fotografiu k životopisu.
Hľadáme dobre organizovanú, komunikatívnu a zodpovednú osobu s citom k móde, prozákazníckou orientáciou a zmyslom pre detail.
Prax v obchode je nutná.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy
HTML - Mierne pokročilý
eKasa - Základy
iKelp Pokladňa a Sklad - Základy
Sociálne média - Mierne pokročilý
Reprezentatívne chovanie - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti v oblasti predaja a komunikácie so zákazníkom
- pozitívny vzťah k móde
- estetické cítenie, merchandisingové aktivity
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- schopnosť pracovať samostatne, efektívne a flexibilne

Práca je vhodná aj pre študentov, mamičky počas RD s výbornou dochádzkou do zamestnania.

Spoločnosť klientom ponúka produkty kvalitných módnych značiek a doplnkov. Predajňa v Košiciach funguje 12 rokov a dopĺňa ho online obchod www.magentamoda.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľudmila Šohajdová
E-mail: poslať životopis
ID: 2949499  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac