Obchodný zástupca – Predaj podnikových informačných systémov

JR Group, s. r. o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
(Fix 30% - odmena na základe produktivity 70%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akú prácu ponúkame?

- Vyhľadávanie vhodných nových obchodných príležitostí pre systém Qi a Qlikview
- Prezentácia informačného systému
- Samostatné vedenie obchodných rokovaní
- Práca s CRM systémom
- Region SK a CZ

Čo ponúkame?

- prácu na zaujímavých projektoch pre významných klientov
- kontinuálne vzdelávanie v oblasti business process
- perspektívu dlhodobej spolupráce
- finančné ohodnotenie s dôrazom na produktivitu práce
- zamestnanecký pomer alebo spoluprácu formou ŽL
- mladý priateľský kolektív
- možnosť práce z domova (Home office), pružná pracovná doba

Životopis a motivačný list podmienkou. Kontaktovať len na uvedený email.
Viac kolový výberový systém.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, IT, Výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Visio - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Akého kolegu hľadáme?

VŠ, SŠ vzdelanie
Anglický jazyk
Znalosť procesov v obchodných a výrobných firmách - nutná podmienka
Orientácia na trhu ERP a BI
Skúsenosti s predajom ERP alebo konzultačných služieb (napr. školenie)
Vodičský preukaz skupiny B
Výborné organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
Schopnosť plánovania vlastnej obchodnej stratégie a organizácia svojho času
Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

JR Group, s. r. o. je stabilným dodávateľom komplexných služieb v oblasti IT na slovenskom trhu a ako Gold partner dodávame a implementujeme informačný systém QI a IS Karat Softvér. Špecializujeme sa hlavne na výrobné, stavebné a servisné spoločnosti.

Viac na www.jrgroup.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1149033  Dátum zverejnenia: 27.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: (Fix 30% - odmena na základe produktivity 70%)