Operátor/ka vo výrobe Galanta + finančné bonusy!

JPM Services s.r.o.

Miesto práce
miesto práce: Galanta!, okres Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
2.30 - 2.70 EUR/hodina, 0,40 €/ hod. za nočnú zmenu, mzda je uvedená v ČISTOM +BONUS

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: GALANTA

Hlavná sezóna začína!

Pošli svoj životopis ešte dnes a môžeš získať
zaujímavé finančné benefity k svojej mesačnej mzde za september, október, november!

Hľadáme operátorov/ky do elektrotechnického priemyslu.

Miesto práce: Galanta
Pracovná doba: práca na 2 zmeny /12 hod. /ranná, nočná, voľno, voľno/
Nástup: po osobnom pohovore IHNEĎ

Zabezpečujeme UBYTOVANIE!!!!

Výkonnostné odmeny za 100 % dochádzku:

- za september 2014 50,- EUR brutto
- za október 2014 50,- EUR brutto
- za november 2014 100,- EUR brutto

+ odmeny do 20 € mesačne - "clean room" /podľa počtu odrobených dní/
+ doprava ZDARMA /o doprave budete informovaný pri telefonickom rozhovore/

Telefonicky budú kontaktovaní len uchádzači, ktorí budú vyhovovať podmienkam výberového konania. Všetkým ostatným bude odoslaný e-mail /môže byť doručený aj do SPAM/. Veľmi pekne ďakujeme za pochopenie.

Informácie o výberovom konaní

Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Môžete sa registrovať elektronickou formou vyplnením online dotazníka na www.jpmps.com.

Osobný kontakt na pobočkách: Sereď

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Jediná podmienka pre uchádzačov - chuť pracovať !!!

Personálna agentúra JPM Services s.r.o. je pracovno-personálna agentúra s celoslovenskou pôsobnosťou, ktorá sa zaoberá poskytovaním personálnych služieb.
Naši klienti nájdu pod našou strechou komplexné spektrum pracovných síl, od pracovníkov na jednoduché dočasné práce až po vyprofilovaných kandidátov, s určitým stupňom odbornosti.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1896896  Dátum zverejnenia: 21.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.30 - 2.70 EUR/hodina, 0,40 €/ hod. za nočnú zmenu, mzda je uvedená v ČISTOM +BONUS