Vodič LKW

JPM Services s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme vodičov LKW do automobilového priemyslu v BRATISLAVE.

Vodič LKW - presné informácie dostanete pri telefonickom rozhovore /vhodných uchádzačov bude kontaktovať v priebehu nasledovných dní náš konzultant/

- stravné lístky
- ubytovanie (-1.50,-€/noc), príp.príspevok (+85.00,-€/mes.)
- 3.60,-€ur/netto/hodinu
- príplatky a bonusový odmeňovací systém nadčasov
- 8/12 hod.pracovné zmeny

Ďakujeme za prejavený záujem o našu pracovnú ponuku. Kontaktovaní budú len tí, ktorí spĺňajú stanovené podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie min.SOU
- vodičský preukaz (C,E)
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča (psycho-testy)
- kvalifikačná karta vodiča
- VZV-preukaz
- prax aspoň na "C" - 2 roky
- dobrá fyzická stavba tela, manuálna zručnosť, chuť pracovať

Personálna agentúra JPM Services s.r.o. je pracovno-personálna agentúra s celoslovenskou pôsobnosťou, ktorá sa zaoberá poskytovaním personálnych služieb.
Naši klienti nájdu pod našou strechou komplexné spektrum pracovných síl, od pracovníkov na jednoduché dočasné práce až po vyprofilovaných kandidátov, s určitým stupňom odbornosti.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1863597  Dátum zverejnenia: 10.9.2014