Operátor/ka vo výrobe – Voderady!

JPM personal service, s. r. o.

Voderady, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Voderady
- jednoduché manuálne práce v elektronickej výrobe (výroba LED monitorov / modulov)
- čisté prostredie
- práca je vhodná aj pre ABSOLVENTOV!
- práca v stoji, tempe, v 1-zmennej prevádzke

Mzda: od 600 €/brutto

- výkonnostný bonus do 45 €/brutto
- dochádzkový bonus 50 €/brutto
- 13. a 14. plat
- ubytovanie a doprava ZDARMA
- príplatky za nadčasy (25% v týždni, 100% vo sviatok a v nedeľu)
- stravné lístky v hodnote 3,15 eur
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- vyplácané bonusy formou poukážok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti elektrotechnického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- manuálnu zručnosť
- chuť pracovať NADČAS
- dobrý zdravotný stav (dobrý zrak)
- ochota pracovať na 1 prípadne 2 zmeny
- VÝPIS Z REGISTRA TRESTOV – podmienka!

Personálna agentúra JPM personal service s.r.o. je pracovno-personálna agentúra s celoslovenskou pôsobnosťou, ktorá sa zaoberá poskytovaním personálnych služieb.
Naši klienti nájdu pod našou strechou komplexné spektrum pracovných síl, od pracovníkov na jednoduché dočasné práce až po vyprofilovaných kandidátov, s určitým stupňom odbornosti.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

M. R. Štefánika 1179/4
926 01 Sereď

Kontakt

Kontaktná osoba: pobočka Sereď
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2522273   Dátum zverejnenia: 16.11.2016