Operátor vo výrobe – Voderady (doprava a ubytovanie zdarma!) + bonus Tablet!

JPM personal service, s. r. o.

Voderady, okres Malacky, okres Pezinok, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnaj sa v sezóne a dostaneš TABLET!

- miesto výkonu práce: Voderady
- jednoduché manuálne práce v elektronickej výrobe (výroba LED monitorov / modulov)
- čisté prostredie
- práca je vhodná aj pre ABSOLVENTOV!
- práca v stoji, tempe, v 1-zmennej prevádzke (6:00 do 14:55, 55 min - delené prestávky počas pracovnej doby)

BONUS - každý nový zamestnanec po odrobení 10 pracovných dní dostane TABLET!

Mzda: od 600 €/brutto

- výkonnostný bonus do 45 €/brutto
- dochádzkový bonus 50 €/brutto
- 13. a 14. plat
- ubytovanie a doprava ZDARMA
- príplatky za nadčasy (25% v týždni, 100% vo sviatok a v nedeľu)
- stravné lístky v hodnote 3,15 eur
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu

Vyplácané bonusy formou poukážok:
- september: 70 € Výkonnostný bonus základný
- október: 80 € Výkonnostný bonus základný + do 60 € výkonnostný bonus - odmena
- november: 110 € Výkonnostný bonus základný + do 60 € výkonnostný bonus - odmena

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti elektrotechnického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- manuálnu zručnosť
- chuť pracovať nadčas
- dobrý zdravotný stav (dobrý zrak)
- ochota pracovať na 1 prípadne 2 zmeny
- VÝPIS Z REGISTRA TRESTOV – podmienka!

Personálna agentúra JPM personal service s.r.o. je pracovno-personálna agentúra s celoslovenskou pôsobnosťou, ktorá sa zaoberá poskytovaním personálnych služieb.
Naši klienti nájdu pod našou strechou komplexné spektrum pracovných síl, od pracovníkov na jednoduché dočasné práce až po vyprofilovaných kandidátov, s určitým stupňom odbornosti.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2252658  Dátum zverejnenia: 12.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac