Obchodný zástupca pre Bratislavu (fix+vysoká provízia)

Jožko.sk, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- Vyhľadávanie obchodných príležitostí v oblasti cestovného ruchu, tovarov a služieb v regióne.
- Starostlivosť o stávajúcich kľúčových obchodných partnerov, jednanie s potencionálnymi obchodnými partnermi.
- Možnost budovanie a vedenie tímu obchodníkov.
- Zodpovednosť za výsledky
- Plnenie plánu a obchodných cieľov spoločnosti.
- Spolupráca s ostatnými tímami spoločnosti.

Ponúkame:

- Prácu v dynamickom a nadšenom kolektíve.
- Motivujúce finančné ohodnotenie.
- Príležitosť pre osobný a profesijný rozvoj.
- Nástup dohodou.
- Spolupráca na IČO

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:

- Minimálne ročná prax na pozícii obchodného zástupca.
- Schopnosť budovať rozvíjanie obchodnej skupiny.
- Obchodné a manažérske schopnosti.
- Dobrá znalosť MS Office (predovšetkým Excel).
- Vynikajúce komunikačné schopnosti.
- Schopnosť rozhodovania, stanovenie priorít.
- Vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť, flexibilita
- Čistý register trestov
- Vodičský preukaz typu B.

Jožko.sk,

to je zľavový portál, ktorý vznikol v roku 2012. Je mladším bratom českého portálu www.pepa.cz, ktorý sa radí medzi najúspešnejšie zľavové portály v Českej republike. Jožko.sk sa vďaka svojmu dynamickému rastu radí medzi 5 najlepšich zľavových portálov na Slovensku. Každá úloha je pre nás výzvou a nebojíme sa ani nemožného, to sa nám darí a preto navyšujeme medziročne svoj obrat. Pokiaľ máš rád výzvy a myslíš si, že by si sa hodil na nižšie uvedenú pozíciu , tak neváhaj a pošli životopis. Možno to budeš práve ty, kto rozšíri náš 50-členný tím.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1913362  Dátum zverejnenia: 30.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1300 EUR/mesiac