Masérka

Jozef Tóth

Miesto práce
Patince - kupele, okres Komárno
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hladáme do novootvoreného masážneho salónu v rekreačnom areáli Patince - kúpele skúsenú a zodpovednú masérku na trvalý pracovný pomer

možnosť celoročného ubytovania v našom ubytovacom zariadení, možnost flexibilného zvyšovania platu

začiatok a miesto výberového konania - od 10.05.2017 v rekr.areáli Patince - kupele. podmienka účasti na výb.konaní -ukončený masérsky kurz alebo škola, zaslanie životopisu s priloženou fotkou na mail.adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

masážne služby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednost, príjemné vystupovanie, empatický prístup

masážne študio
ID: 3050734  Dátum zverejnenia: 13.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800