Centrum zdravia a krásy rozširuje tím - konzultanti

Jozef Šurina OBCHOD

Miesto práce
Miletičova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradenské centrum hľadá 7 ľudí do tímu keďže otvárame nový obor. Náplň práce spočíva v poradenstve ohľadom zdravia a výživy. Konzultanti robia bilanciu telesnej skladby, to znamená že zistíme podiel podkožných a vnútorných tukov, svalov, stav kostí, metabolický vek atď. To následne rozoberieme, vyhodnotíme a zostavíme klientovi optimálny program.

- možnosť vybrať si oblasť v ktorej budem pôsobiť (kompletné zaškolenie)
- kariérne uplatnenie
- hlavná činnosť (6-8h/denne cca 650 eur a viac za mesiac)
- možnosti privyrobenia ako VČ (10-15h/týždenne cca 250 – 450 eur za mesiac)
- flexibilná pracovná doba

Otvárame nový obor a budeme sa ďalej rozširovať, hľadáme šikovných ľudí na dlhodobú spoluprácu (VČ/ HČ). Podpis zmluvy je podmienený absolvovaním úvodného školenia, počas ktorého uchádzač získa predstavu o praxi. Až po absolvovaní tohto zaškolenia a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu zmluvy, súčasťou ktorej je kompletná rekvalifikácia a certifikát v hodnote 67eur. V prípade dohody, je možne si na certifikát zarobiť. Certifikát je možné využiť na celom území Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska atď. Pre podrobnejšie informácie posielajte svoj životopis na [email protected]. Inak ma kontaktujte na 0948 488 886 (v čase od 8.00 do 12.00 hod. cez pracovné dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

wellness, zdravie, kondícia, šport, pleť/pokožka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vzťah k oboru

Obchod a poradenstvo v oblasti wellness priemyslu. Využívanie kozmetiky SKIN
ID: 1912324  Dátum zverejnenia: 12.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou