Údržbár - elektrikár

Jozef Badánik - BADAS

Miesto práce
K. Salvu 12, Žilinský kraj, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hľadáme na pracovnú pozíciu , elektrikár- údržbár, zdruzená .prac. činnosti:
- vykonávanie pravidelných preventívnych prehliadok a bežnej údržby elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich prevádzkyschopnosti
- vykonávanie pravidelných kontrol určených zariadení a operatívne riešenie vzniknutých problémov
- odstraňovanie drobných prevádzkových porúch a revíznych závad
- pohotové plnenie požiadaviek týkajúcich sa bežnej údržby a opráv
- ďalšie pracovné činnosti a úlohy budú prideľované a vykonávané v zmysle pokynov nadriadeného pracovníka
-Práca na inych prevadzkach

- príplatok za držanie neaktívnej pracovnej pohotovosti
- stravné lístky
-podla potreby firemne auto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Sme stabilnou skupinou spoločností pôsobiacich na trhu už 30 rokov so zameraním na agroturizmus, gastronómiu, poskytovanie ubytovacích služieb či developing. Medzi hlavné prevádzkarne našej spoločnosti patrí areál Salaša Krajinka so zameraním na poskytovanie reštauračných služieb, výroby a predaja tradičných slovenských mliečnych výrobkov a predaja pekárenských výrobkov v bio kvalite a taktiež poľnohospodárske dvory Likavka, Martinček a Komjatná s bio produkciou vlastného mlieka a mäsa. Zaoberáme sa taktiež prenájmom nehnuteľností a investičnou výstavbou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2945174  Dátum zverejnenia: 24.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodov