Maliar/ Údržbár budovy

JOVI & H+H s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo, okres Komárno, okres Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
výhodné platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou sú bežné maliarske a údržbárske práce v interiéri ako aj v exteriéri.

- dobré platové podmienky
- dobrá budúcnosť v serióznej spoločnosti
- pracovné oblečenie a obuv

Ak Vás zaujala naša ponuka, prosím pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom na e-mailovú adresu: [email protected] a my Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Hľadáme Vás!
Kreatívneho človeka s chuťou pracovať, ktorý nemá problémy s prácou.

Spoločnosť JOVI & H+H s.r.o. sme založili v roku 2004 a zaoberáme sa medzinárodnou cestnou nákladnou dopravou a zasielateľstvom. Sídlo firmy je v Hurbanove, okres Komárno. Ponúkame vysokú kvalitu dopravných služieb a špecializujeme sa na prepravy v rámci EÚ. V posledných rokoch sme sa špecializovali najmä na prepravy z Maďarska a Slovenska do krajín Nemecka, Beneluxu a späť. Máme však skúsenosti aj na trhu Francúzska a sme schopní realizovať prepravy tiež do iných štátov EÚ.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1898402  Dátum zverejnenia: 23.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výhodné platové podmienky