Finančná účtovníčka

Josef Schimmel GmbH & Co.KG

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
1.2.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prvotné spracovanie účtovných dokladov (triedenie, kontrola) zaúčtovanie účtovných prípadov do účtovného softvéru PROLUC účtovanie došlých a odoslaných faktúr, pokladne, banky, interných dokladov
komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
systematická príprava podkladov k daňovému priznaniu k DPH
výkazníctvo (štatistika, súhrnný výkaz a pod.) a ostatné administratívne práce
kontrola dochádzky zamestnancov

práca v medzinárodnej spoločnosti
práca v mladom kolektíve
dobré finančné ohodnotenie
možnosť ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

spoľahlivosť
flexibilita
tímová práca
Komunikatívna úroveň v nemeckom alebo anglickom jazyku je podmienkou

Firma Schimmel sa pohybuje v dvoch oblastiach: filtračná technika a kovoobrábanie. V kombinácií týchto dvoch oblastí sme jedinečný na európskom trhu a ponúkame sústavné vylepšenia, ktoré sú v obidvoch oblastiach našej výroby bezkonkurenčné.
Naše výrobky dodávame zákazníkom so zvučnými menami z oblasti automotive, strojárstva, životného prostredia, elektroniky, vzduchotechniky, pneumatiky a hydrauliky.

Firma Schimmel bewegt sich in 2 unterschiedlichen Produktbereichen: der Filtertechnik und der Drehtechnik. In dieser Kombination sind wir europaweit einzigartig und bieten ständig verbesserte technische Lösungen an, die sich mit den jeweils führenden Anbietern in den beiden Produktbereichen messen.
Wir beliefern namenhafte Kunden in den Bereichen der Automobilindustrie, Maschinen- u. Anlagenbau, Umwelttechnik, Elektronikindustrie, Luft- u. Raumfahrt, Pneumatik und Hydraulik.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1920774  Dátum zverejnenia: 11.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou