Technický operátor - mechanik

Josef Schimmel GmbH & Co.KG

Miesto práce
okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
30.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

technická obsluha strojov a zariadení vo výrobe
nastavenia mechanických a elektrických častí strojov a zariadení
preventívna údržba
kontrola chodu strojov a zariadení

práca v medzinárodnej spoločnosti
možnosť odborného rastu a vzdelávania

Firma Schimmel spustila v lete 2024 novú prevádzku v Trenčíne- v Drietome. Hľadáme uchádzačov, ktorí nám pomôžu vybudovať firmu, ktorá bude jednotkou na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
flexibilita
vysoká orientácia na kvalitu
skúsenosti s výmenou nástrojov, nadstavením parametrov stroja výhodou
skúsenosti s údržbou strojných zariadení výhodou
schopnosť samostatne analyzovať a riešiť problémy
čítanie technickej dokumentácie

Firma Schimmel sa pohybuje v dvoch oblastiach: filtračná technika a kovoobrábanie. V kombinácií týchto dvoch oblastí sme jedinečný na európskom trhu a ponúkame sústavné vylepšenia, ktoré sú v obidvoch oblastiach našej výroby bezkonkurenčné.
Naše výrobky dodávame zákazníkom so zvučnými menami z oblasti automotive, strojárstva, životného prostredia, elektroniky, vzduchotechniky, pneumatiky a hydrauliky.

Firma Schimmel bewegt sich in 2 unterschiedlichen Produktbereichen: der Filtertechnik und der Drehtechnik. In dieser Kombination sind wir europaweit einzigartig und bieten ständig verbesserte technische Lösungen an, die sich mit den jeweils führenden Anbietern in den beiden Produktbereichen messen.
Wir beliefern namenhafte Kunden in den Bereichen der Automobilindustrie, Maschinen- u. Anlagenbau, Umwelttechnik, Elektronikindustrie, Luft- u. Raumfahrt, Pneumatik und Hydraulik.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1919656  Dátum zverejnenia: 6.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou