Obsluha vstrekolisov - operátorky

Josef Schimmel GmbH & Co.KG

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha vstrekolisov
montáž podľa stanovených postupov
manipulácia s materiálom, balenie, evidovanie produktov
dopĺňanie požadovaného materiálu
jednoduché činnosti súvisiace s evidenciou pohybu zásob

výkonnostné prémie po skúšobnej dobe
možnosť profesijného rastu
práca v mladom kolektíve

Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor a vstupné testy, kde si overíme manuálnu zručnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť a zodpovednosť pri plnení pracovných povinností
- skúsenosti s prácou vo výrobe, príp. skúsenosti s obsluhou vstrekolisov veľkou výhodou
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
- uprednostňujeme kandidátov s praxou v automotive

Firma Schimmel sa pohybuje v dvoch oblastiach: filtračná technika a kovoobrábanie. V kombinácií týchto dvoch oblastí sme jedinečný na európskom trhu a ponúkame sústavné vylepšenia, ktoré sú v obidvoch oblastiach našej výroby bezkonkurenčné.
Naše výrobky dodávame zákazníkom so zvučnými menami z oblasti automotive, strojárstva, životného prostredia, elektroniky, vzduchotechniky, pneumatiky a hydrauliky.

Firma Schimmel bewegt sich in 2 unterschiedlichen Produktbereichen: der Filtertechnik und der Drehtechnik. In dieser Kombination sind wir europaweit einzigartig und bieten ständig verbesserte technische Lösungen an, die sich mit den jeweils führenden Anbietern in den beiden Produktbereichen messen.
Wir beliefern namenhafte Kunden in den Bereichen der Automobilindustrie, Maschinen- u. Anlagenbau, Umwelttechnik, Elektronikindustrie, Luft- u. Raumfahrt, Pneumatik und Hydraulik.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1770016  Dátum zverejnenia: 25.11.2014