Nastavovač vstrekolisov

Josef Schimmel GmbH & Co.KG

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
01.05.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovanie vstrekolisov a excentrických lisov
Plánovanie, vypracovanie a realizácia prediktívnej a preventívnej údržby vstrekolisov, periférií a ich evidencia
Prevádzanie opráv a modifikácií zariadení vstrekolisovne
Manažment skladu náhradných dielov
Spolupráca s externými dodávateľmi pri opravách a inštaláciach
Spolupráca pri zavádzaný nových projektov vo výrobe
Zber požadovaných výrobných dát

práca v medzinárodnej perspektívnej spoločnosti
možnosť odborného rastu a vzdelávania

Firma Schimmel spustila v roku 2024 novú prevádzku v Trenčíne- v Drietome. Hľadáme uchádzačov, ktorí nám pomôžu vybudovať firmu, ktorá bude jednotkou na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

dodržiavanie termínov
zodpovednosť
vysoké povedomie o kvalite
tímový duch
orientácia na hľadanie riešení a optimalizáciu procesov
skúsenosti so sústrúhmi a kovoobrábaním výhodou
vysoká miera sebamotivácie
flexibilita

Firma Schimmel sa pohybuje v dvoch oblastiach: filtračná technika a kovoobrábanie. V kombinácií týchto dvoch oblastí sme jedinečný na európskom trhu a ponúkame sústavné vylepšenia, ktoré sú v obidvoch oblastiach našej výroby bezkonkurenčné.
Naše výrobky dodávame zákazníkom so zvučnými menami z oblasti automotive, strojárstva, životného prostredia, elektroniky, vzduchotechniky, pneumatiky a hydrauliky.

Firma Schimmel bewegt sich in 2 unterschiedlichen Produktbereichen: der Filtertechnik und der Drehtechnik. In dieser Kombination sind wir europaweit einzigartig und bieten ständig verbesserte technische Lösungen an, die sich mit den jeweils führenden Anbietern in den beiden Produktbereichen messen.
Wir beliefern namenhafte Kunden in den Bereichen der Automobilindustrie, Maschinen- u. Anlagenbau, Umwelttechnik, Elektronikindustrie, Luft- u. Raumfahrt, Pneumatik und Hydraulik.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1724505  Dátum zverejnenia: 18.4.2016