Reagujte bez životopisu
Logo Jomira, s. r. o.

Hlavný kuchár

Jomira, s. r. o.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava jedál: obedové menu, á la carte, organizované eventy, čistota na pracovisku, evidencia, objednávky tovaru, organizácia kuchyne.

Reštaurácia Rclub , T.G.Masaryka 31, Trenčianske Teplice, Rodinná reštaurácia, Európska kuchyňa. Krátky/dlhý týždeň, ak sa nedohodneme ináč. Ostatné podrobnosti pri osobnom stretnutí. 0903 807 601

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 61 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Úplný začiatočník
Microsoft Excel - Úplný začiatočník

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

pracovitosť, lojálnosť, priama komunikácia, organizačné schopnosti, dochvíľnosť

Reštaurácia a pivná záhrada na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach.Rodinná reštaurácia s 30 ročnou tradíciou, európska kuchyňa. V letnej sezóne máme letné terasy, poriadame rôzne akcie, varenie gulášu v kotline, grilovačky, mini koncerty, prevádzkujeme letné kino a na záver sezóny usporiadavame už 15. rok OKTOBERFEST- pivný festival.
Počas celého roka varíme denné menu, ponúkame tematické jedálne lístky, vyrábame vlastné produkty.
Novinka: aprí-máj 2024 nultý ročník Fruhlingsfestu-jarné slávnosti piva, vína a dobrého jedla.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Raučina
Tel.: +421917446488
E-mail: poslať životopis
ID: 4723190  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac