Pracovník vo výdajni zdravotníckych pomôcok

JOLLY JOKER, a.s.

Miesto práce
Versus JJ s.r.o., Stromová 38, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výdaj ZP vo výdajni a zásielková služba, distribúcia ZP - pracovný pomer na dobu určitú.

Prosíme zaslať stručný životopis a najbližší možný termín nástupu.
Kontakt : jolly-joker@jolly-joker.sk
Reagujeme len na žiadosti, ktoré spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícke a diagnostické pomôcky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bakalárske - zdravotnícke a diagnostické pomôcky, laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve. Dobrá znalosť PC, spoľahlivosť, komunikatívnosť (komunikácia s pacientmi) a dobrá fyzická kondícia. Požiadavkou je trvalé alebo prechodné bydlisko v Bratislave.

Spoločnosť JOLLY JOKER, a.s. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1990. Je dodávateľom garážových a priemyselných brán, bezpečnostných mreží, parkovacích systémov, pohonov CAME, automatických dverí, a iných komponentov do rodinných domov ako i do priemyselných zón. V druhej divízii, sa zaoberáme distribúciou zdravotníckych pomôcok do výdajní a lekární. Už 25 rokov spolupracujeme s dánskou firmou COLOPLAST, ktorá vyrába zdravotnícke pomôcky pre stomických a urologických pacientov a produkty na liečbu rán a starostlivosť o kožu.

Pod Klepáčom 5
833 72 Bratislava
ID: 54163   Dátum zverejnenia: 30.11.2016