Servisný technik

JOLLY JOKER, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme elektrikára (slaboprúd) na miesto servisného technika. Náplňou práce bude vykonávanie servisu a opráv garážových a priemyselných brán, rýchlobrán, bezpečnostných mreží, parkovacích systémov, krídlových a posuvných brán, automatických dverí a iných komponentov do rodinných domov, priemyselných zón a administratívnych budov.

Životopisy zasielajte v slovenskom jazyku na e-mail: jolly-joker@jolly-joker.sk, dĺžku odbornej praxe, adresu trvalého pobytu a spätný telefonický kontakt. Reagujeme len na žiadosti, ktoré spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

7

Požadujeme elektrotechnickú priemyslovku, vyhlášku 508/2009 Z.z., § 22 a vyšší, prax min. 7 a max. 15 rokov a podmienkou je trvalý alebo prechodný pobyt v Bratislave.

Spoločnosť JOLLY JOKER, a.s. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1990. Je dodávateľom garážových a priemyselných brán, bezpečnostných mreží, parkovacích systémov, pohonov CAME, automatických dverí, a iných komponentov do rodinných domov ako i do priemyselných zón. V druhej divízii, sa zaoberáme distribúciou zdravotníckych pomôcok do výdajní a lekární. Už 25 rokov spolupracujeme s dánskou firmou COLOPLAST, ktorá vyrába zdravotnícke pomôcky pre stomických a urologických pacientov a produkty na liečbu rán a starostlivosť o kožu.

Pod Klepáčom 5
833 72 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 520112   Dátum zverejnenia: 21.9.2016