Pharma Sales Representative

Johnson & Johnson

Místo práce
Karadžičova 12, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za rozvoj svěřeného regionu
- Péče o zákazníky a zodpovědnost za výsledky prodejů v daném regionu
- Prosazování firemních obchodních cílů
- Prezentace volně prodejných produktů společnosti na lékárnách
- Organizování seminářů na lékárnách
- Každodenní návštěvy lékáren v regionu
- Přijímání objednávek, řešení reklamací
- Pravidelná administrativa a komunikace s nadřízeným, reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí stabilní úspěšné mezinárodní společnosti s více jak stoletou tradicí
- Samostatná a kreativní práce ve svěřeném regionu
- Motivační finanční ohodnocení
- Nadstandardní zaměstnanecké benefity
- Služební automobil k soukromému využití

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete představy, které jsme uvedli výše, prosím zašlete nám své CV spolu s motivačním dopisem.

Velmi rádi se setkáme s uchazeči, kteří splňují naše požadavky. Pakliže se Vám však neozveme do 2 týdnů od data zaslání Vašeho CV, prosím považujte svou aplikaci za neúspěšnou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zkušenosti na pozici obchodního zástupce alespoň 2 roky
- Řidičský průkaz skupiny B
- Zodpovědnost a čestnost
- Pečlivost, schopnost samostatného jednání
- Komunikační a prezentační schopnosti
- Prodejní dovednosti, tah na branku, skvělé vyjednávací schopnosti
- Základní uživatelská znalost MS Office
- Časová flexibilita spojená s ochotou cestovat
- Základní znalost AJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Caring for the world, one person at a time... inspires and unites the people of Johnson & Johnson. We embrace research and science - bringing innovative ideas, products and services to advance the health and well-being of people. Employees of the Johnson & Johnson Family of Companies work with partners in health care to touch the lives of over a billion people every day, throughout the world.We have more than 265 operating companies in more than 60 countries employing approximately 126,500 people. Our worldwide headquarters is in New Brunswick, New Jersey, USA.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2103846  Dátum zverejnenia: 7.5.2015