84 nationalities.
Thousand innovative ideas.
Spoločnosť Johnson Controls je celosvetovým lídrom v oblasti technológie a priemyslu, ktorý poskytuje svoje služby zákazníkom vo viac ako 150 krajinách sveta.
Našich 117,000 zamestnancov po celom svete vytvára inteligentné vybavenia budov, efektívne energetické riešenia, integrácie infraštruktúry a budúcu generáciu dopravných systémov, ktoré fungujú bezproblémovo a pomáhajú spoločne splniť sľub inteligentných miest a obcí.
Náš záväzok udržateľnosti siaha ku koreňom v roku 1885 s vynálezom prvého elektrického termostatu na regulovanie teploty v miestnosti.
Sme odhodlaní urobiť čokoľvek, aby sme dokázali prinášať hodnoty našim akcionárom, pomáhali uspieť našim zákazníkom a svedomito si plnili úlohy prostredníctvom strategického zamerania na naše budovy a rozvoj energetickej platformy.

V divízií hľadáme práve teraz Vás na pozíciu
Trainee Production
Vaša náplň práce
Hľadáme absolventov so zameraním technického charakteru.

* Program je určený pre absolventov vysokých škol technického zamerania
* Program poskytuje rozsiahle zaškolenie v oblasti výroby, procesu, kvality, automatizácie, údržby a logistiky
* V rámci programu spolupracujete s ďalšími oddeleniami a zúčasťňujete sa na určených projektoch a úlohách
* Individuálne pripravený tréningový a adaptačný plán (vrátane tréningu vo výrobe)

#external
Vaša kvalifikácia
Požiadavky

* ukončené vysokoškolské vzdelanie, technického zamerania ( tohtoroční a minuloroční absolventi)
* aktívna znalosť anglického jazyka, nemecký jazyk výhodou
* poročilý úžívateľ MS Office
* proaktívny prístup, analytickosť, ochota učiť sa nové veci, flexibilita, nasadenie schopnosť tímovej práce, zodpovednosť a komunikatívnosť
* ochota pracovať na odbornom raste

Ponúkané benifity

* práca v nadnárodnej a stabilnej spoločnosti s výbornou reputáciou
* zaujimavá, dynamická a reatívna práca v mladom kolektíve
* možnosť osobného a profesionálneho rozvoja
* vzdelávací program, jazykové kurzy
* zaujímavý sociálny program

Životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na emailovú adresu jana.gibalova@jci.com

#external
Spoločnosť Johnson Controls je zaviazaná záväzkom rovnakých pracovných príležitostí, integrácie a rozmanitosti na pracovisku. Hľadáme ako nových zamestnancov, tak aj nové zamestnankyne.

A preto sa u nás prihláste už dnes. Pretože pokiaľ iné spoločnosti Vám môžu sľúbiť celý svet, my ponúkame viac - šancu tento svet zmeniť.
ID: 2734379   Dátum zverejnenia: 23.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.