84 nationalities.
Thousand innovative ideas.
Johnson Controls International je medzinárodná spoločnosť patriaca medzi najväčších svetových výrobcov automobilových interiérových systémov.
Spoločnosť Johnson Controls obchodná skupina Building Efficiency pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov a k dnešnému dňu i vďaka nedávnej úspešnej akvizícií spoločnosti YORK International dokážeme poskytovať nadštandardné komplexné služby v oblasti technického zabezpečenia budov.
Spoločnosť Johnson Controls je viazaná princípom rovnakých šancí a rovnakého postavenia žien a mužov na pracovisku. Uchádzačky a uchádzačov o zamestnanie oslovujeme rovnako.

V divízií Building Efficiency Slovensko hľadáme práve teraz Vás na pozíciu
Obchodník pre klimatizačnú techniku
Vaša náplň práce
• Vytvorenie novej distribučnej siete zákazníkov v segmente chladenia a klimatizácie (splity, multisplity, VRV systémy)
• Propagácia produktového portfólia u investorov, developerov a projektantov
• Spolupráca pri vytváraní marketingových kampaní
• Tvorba ponúk a technických riešení vo zverenom produktovom portfóliu
• Obchodno-technická podpora existujúcich a nových zákazníkov
• Príprava a prejednávanie zmluvných záležitostí
• Spolupráca na obchodných príležitostiach v rámci spoločnosti

Požadujeme:
• Prax v oblasti technického obchodu s tepelnou technikou, najlepšie v oblasti chladenia
• Znalosť lokálneho trhu, prehľad o konkurencii, aktívna sieť kontaktov
• Skúsenosti s jednaním s projektantmi, investormi, inštalačnými spoločnosťami
• Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• Komunikatívna znalosť angličtiny
• Chuť ďalej sa vzdelávať v obore
• Vodičský preukaz skupiny B, ochota cestovať v rámci Slovenska
Vaše benefity
Ponúkame:
• Prácu v dynamickej spoločnosti
• Predaj produktov prémiovej značky
• Priateľský a profesionálny kolektív
• Množstvo príležitostí pre kariérny, profesný a osobnostný rozvoj
• Motivačné finančné ohodnotenie a bonusy za dosiahnuté obchodné výsledky
• Služobné auto i na súkromné účely a ďalšie zaujímavé benefity
Kontaktný e-mail: petra.podstawkova-ext@jci.com

Spoločnosť Johnson Controls je zaviazaná záväzkom rovnakých pracovných príležitostí, integrácie a rozmanitosti na pracovisku. Hľadáme ako nových zamestnancov, tak aj nové zamestnankyne.

A preto sa u nás prihláste už dnes. Pretože pokiaľ iné spoločnosti Vám môžu sľúbiť celý svet, my ponúkame viac - šancu tento svet zmeniť.
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2555571   Dátum zverejnenia: 16.9.2016