Johns Manville Slovakia
Strojárenská 1
917 99 Trnava
Tel.: 033 5918 784

Kontrolór kvality - chemik

Miesto práce
Strojárenská 1, Trnava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) vykonávanie kontroly kvality vôd a ovzdušia, vstupných surovín a medziproduktov podľa zaradenia na kontrolórsku pozíciu v laboratóriách vstupnej kontroly, pričom zamestnanec ovláda základné postupy a dodržiava dokumentované pracovné postupy, štandardy SOP a kontrolné schémy pre kontrolu vstupných surovín, vôd, ovzdušia a medzioperačnú kontrolu,
b) zaznamenávanie výsledkov kontrol kvality do príslušných databáz,
c) upozorňovanie na nezhody zistené pri kontrolách kvality,
d) podieľanie sa na uvoľňovaní vyhovujúcich produktov a na zastavovaní nezhodných produktov,
e) vykonávanie mimoriadnych rozborov (mimoriadne vzorky a mimoriadne pracovné postupy),
f) spolupráca pri vypracovávaní nových pracovných postupov v oblasti kontroly kvality vstupných surovín, vôd, ovzdušia a medziproduktov.
g) v rámci daného druhu práce zamestnanec plní aj ďalšie povinnosti a vykonáva aj iné práce a pracovné činnosti určené vedúcim zamestnancom.

Iné výhody

- práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
- motivujúce platové ohodnotenie
-bonus 2 000€ pri splnení podmienok
-Bezplatná doprava autobusom na trase:
Trasa č. 1: Šoporňa, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Vlčkovce, Opoj, Majcichov, Zeleneč, Trnava, Johns Manville.
Trasa č. 2: Hlohovec, Leopoldov, Trakovice, Bučany, Brestovany, Dolné Lovčice, Zavar, Križovany nad Dudváhom, Trnava, Johns Manville.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chemické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Windows - základy

- ochota pracovať na 2 zmeny (ranná, poobedná)
- vzdelanie s chemickým zameraním podmienkou

Johns Manville Slovakia a.s. má výrobné portfólio nadväzujúce na viac ako 40 ročnú tradíciu pôvodnej spoločnosti Skloplast, ktorá už od svojho vzniku patrila k najväčším zamestnávateľom v regióne.
V roku 2001 sa majoritným vlastníkom bývalého Skloplastu,a.s. stala americká spoločnosť Johns Manville a v roku 2003 sa zmenil názov spoločnosti na Johns Manville Slovakia, a.s.

Závod v Trnave je jedným z najväčších závodov v rámci Johns Manville. Zamestnáva viac ako 900 zamestnancov. Produktovým portfóliom v Trnave je najmä výroba skleného vlákna vo forme priamych rovingov, sekaného vlákna či družených rovingov, ktoré sú ďalej spracovávané do výrobkov využívaných napríklad v dopravnom priemysle, v stavebníctve, v energetike, v infraštruktúre či v športovom odvetví.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Ostatná priemyselná výroba

Adresa spoločnosti

Johns Manville Slovakia, a.s.
Strojarenska 1
ID: 195808   Dátum zverejnenia: 16.6.2017